Van dagverse melk naar een extra verdienmodel op het erf? π¦π
Dupon Nederland BV heeft speciaal voor melkveehouders een uniek concept ontwikkeld: Softijs bij de boer. Van dinsdag 20 tot en met donderdag 22 oktober 2026 laten wij u op de Rundvee & Mechanisatie Vakdagen (RMV) in Hardenberg graag zien hoe dit in zijn werk gaat.
De unieke smaak van de boerderij
Met ons concept maakt u hoogwaardig softijs, rechtstreeks van de dagverse melk van uw eigen boerderij. En dat proeven de bezoekers natuurlijk direct terug in de volle, romige smaak. Het is de ideale manier om uw eigen product op een verrassende manier aan de consument aan te bieden.
Kwaliteit en gemak staan voorop
De softijsmachines van Dupon zijn slim ontworpen met het oog op veiligheid en gebruiksgemak. Dankzij het geΓ―ntegreerde pasteurisatiesysteem is de kwaliteit van het ijs altijd geborgd. Daarnaast is de machine uitgerust met een handige zelfbedieningsmodule. Bezoekers op uw erf kunnen hierdoor heel eenvoudig zelf een vers softijsje tappen, zonder dat dit u extra tijd kost.
Bezoek ons op stand 477
Bent u benieuwd hoe deze softijsmachine kan bijdragen aan een unieke beleving en extra omzet voor uw melkveebedrijf? Kom dan langs tijdens RMV Hardenberg. Onze adviseurs staan voor u klaar op stand 477 om u het concept te laten zien en de mogelijkheden voor uw erf te bespreken.
Praktische informatie:
Evenement: Rundvee & Mechanisatie Vakdagen (RMV)
Datum: 20, 21 en 22 oktober 2026
Locatie: Evenementenhal Hardenberg
Stand: 477
