Contactpersonen

De contactpersonen van Dupon staan u graag te woord.

 Directie

 
  Theo van Heffen
Directie

info@dupon.nl

 
Verkoop buitendienst

 
  Peter Loots
Verkoopleider
Adviseur Zuid Nederland

p.loots@dupon.nl
 

 

Kevin Lefevre
Adviseur West Nederland

kevin.lefevre@dupon.nl

 

 

Arne Wiers
Adviseur Noord-Oost NL

arne.wiers@dupon.nl

 

 

Kay Tassenaar
Adviseur Midden Nederland

kay.tassenaar@dupon.nl

 
Verkoop binnendienst

 
 

 

Wilma Berkhout
Verkoop binnendienst

w.berkhout@dupon.nl

 

  Lieke van Gaal
Marketing / communicatie

l.vangaal@dupon.nl

 
Logistiek

 

Peter Broekmans
Logistiek / inkoop

logistiek@dupon.nl

   

Hedwig van Bladel
Logistiek

logistiek@dupon.nl

  Eefje Neeskens
Logistiek

logistiek@dupon.nl

 
Technische dienst

 
 

Glenn Verhoeven
Manager
technische dienst

g.verhoeven@dupon.nl

 

   
  Inge van Eert
Planning technische dienst

planningtd@dupon.nl
 

 

Edith Hanssen
Planning technische dienst

planningtd@dupon.nl

 

 

 

Nancy van Lierop
Planning technische dienst

planningtd@dupon.nl

 

 
Administratie

 

 

Ben Basstein
Administratie

b.basstein@dupon.nl

 

Wilma van den Hurk
Administratie

w.vandenhurk@dupon.nl

 

 
Personeel-
en algemene zaken

 

Wilma Nijssen
Personeelszaken

w.nijssen@dupon.nl

 
Receptie

 
  Ekky Soeng
Receptie

e.soeng@dupon.nl
  Janet van den Brink
Receptie

j.vandenbrink@dupon.nl

 

zoek
Neem contact met ons op:
Verplicht veld
Verplicht veld
Verplicht veld
Verplicht veld

Ik geef toestemming om mijn gegevens te verwerken en heb in de privacyverklaring gelezen wat Dupon wel en niet met mijn gegevens doet.

Verplicht veld

Dupon Nederland BV
Industrieweg 81
5591 JL Heeze

T: 040 2263888
F: 040 2263885

E:
I: www.dupon.nl

Technische Dienst:
040 2265075

Inkoop / Logistiek:
040 2263821